Acil 10.000 TL Paraya İhtiyacım Var


Hayatta kalabilmek ve yaşamını mümkün olan en iyi şekilde idame ettirmek için herkesin belli bir tutarda ve belli aralıklar ile eline geçecek olan paralara ihtiyacı var değil mi? Öyle ki; günümüz ekonomik şartları dahilinde maddi sıkıntı çekenlerin çok fazla olduğu herkesçe bilinen bir durum olmak ile beraber  acil 10.000 paraya ihtiyacım var diyen kişilerin varlığı çok da yüksek olmayan bu tutarı elde edemeyecek kadar sıkıntıda olan kişilerin varlığını da gözler önüne sermektedir. Eğer sizin de hali hazırda 10 Bin Türk Lirası tutarında bir ihtiyacınız varsa ve hala bulamadıysanız doğru adrestesiniz.

Malumunuz artık bankaların kredi almak için başvuru yapmakta olan kişileri son derece sıkı bir şekilde incelemekte ve bu duruma paralel olarak da eleme sürecine tabii tutmaktadır. Bilhassa kredi notu düşük olan, finansal sicili kötü olan, kara listede adı buluna ya da bu listeden çıkmasının üzerinden en az beş yıl geçmemiş olan, sahip oldukları gelir kredi borcunu  ödemeye yetmeyecek olan ya da bu gelirlerini belgeleyemeyen ve yahut da hiçbir şekilde gelir sahibi olmayan, sigortalı bir işte çalışmayan ve bunun gibi daha başka özelliklere sahip olan kişiler kredi alma konusunda son derece büyük sıkıntılar yaşamakta hatta hiçbir şekilde kredi alamamaktadır.

borç isteme

Acil 10 Bin Türk Lirası Para Verenler

Neyse ki artık sadece bankalar kredi vermiyor. İnternet üzerinde para alışverişi yapılıyor ve paraya ihtiyacı olanlara senetle yada mal karşılığı kredi veriliyor. Sizde internet üzerinden aradığınız 10.000 Türk Lirası’nı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Belki de bu yazdıklarımıza inanmıyorsunuz. Belki de internet üzerinden böyle bir şey olabilir mi diye söyleniyorsunuz. Ancak, bu söylediklerimiz gerçekten doğru. Bu zamana kadar sayısız kişi internet aracılığı ile sıkıntılarından kurtuldu. Şimdi sıra sizde. Eğer acil 10.000 Türk Lirası paraya ihtiyacım var diyorsanız yorum bölümünden ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz. Sıkıntınızı anlatan ilanınıza hangi şehirde bulunduğunuzu ve iletişim bilgilerinizi eklemeniz yeterli olacaktır. Aynı zamanda acil para verenler de ilanlarını yayınlayarak ihtiyacı olanlara yardım edebilirler.

Bu konuda daha detaylı bilgi almak için acil 50.000 TL lazım konulu ve acil 20.000 TL arıyorum konulu yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

ZOR DURUMDAYIM YARDIM EDİN

Acil 10000 TL’ye ihtiyacım var ancak bulamıyorum. Banka ile aram bozuk kredi vermiyor. Bu parayı alabileceğim bir yakınımda yok. İstanbul Pendik’te otoruyorum. Emekliyim. Lütfen bana yardımcı olun. Borcumu kuruşu kuruşuna geri öderim. Emekli maaşım 1200 TL. Borcumu kapattıktan sonra emekli maaşım ile aldığım parayı rahatlıkla ödeyebilirim.


17 yorum

  1. Acil 10 bin lira paraya ihtiyacım var en kısa zamadan ödeyecem aylık 1500 tl maaş alıyorum lütfen yardımcı olun gerçekten çok zor durumdayım

  2. Acil 10 bin lira paraya ihtiyacım var en kısa zamadan ödeyecem aylık 1500 tl maaş alıyorum lütfen yardımcı olun gerçekten çok zor durumdayım

  3. merhaba ben tuncay karaca bana çok acil 10000 lira lazım ödeyemezsem icralık olacağım yardım edin calışıyorum ama alacagım para yetmiyor burdan alacagım para ile borclarımı birtirip size ödeme yapacagım

  4. Acil 10000 tl ye ihtiyacım var hemen geri dönüş yaparsanız sevinirim Ankara’da oturuyorum

  5. Acil 10 bin tl lazim 10 ay icinde taksitle geri oderim aylik gelirim 3500 tl

  6. Çok çok acil 10.000 lira nakit paraya ihtiyacım var 2900 lira belgelenebilir net maaşım var. Uygun taksitlerdirme yapıldığı takdirde ödeme sorunum olmayacak. Teşekkürler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*