Acil 30 bin tl Lazım


Sayfamızdaki bu yazımız  acil 30 Bin TL lazım diyen ve bu konuda çözüm yolu aramakta olan kişiler için özel oluşturulmuştur. Eğer sizin de mevcut olan bir  30 Bin Türk Lirası arayışınız varsa doğru yerdesiniz.

Günümüz teknoloji çağında artık hiçbir şeye ulaşmak eskiden olduğu gibi zor olmamakta ve para da dahil olmak üzere aramakta olduğumuz her şeyi internet üzerinden bulma imkanınız mevcut olmaktadır. Öyle ki; şuana kadar sayısız kişi verdiği ilanlar sayesinde sıkıntılarını bir kenara atarak talep ettiği miktarda parayı elde etmiştir. Siz de zor durumdaysanız ve bir türlü aradığınız parayı bulamıyorsanız şans ayağınıza geldi.

Herkesin de bildiği gibi, nakit para  ihtiyaçları söz konusu olduğu zaman  ilk tercih her zaman bankalar olmaktadır. Ancak, çoğu kişi bankadan taşımakta oldukları şartlar nedeni ile kredi alamayınca başka yollara başvurma gereği duyuyor. Bu duruma sebep olan ise kredi notlarının düşük olması, finansal sicilin kötü olması, sahip olunan gelirin düşük olması ya da belgelenememesi, sigortalı bir işte çalışmamak ya da buna benzer durumlardır. Siz de söz konusu olan  bu durum nedeni ile bankadan ümidinizi kestiyseniz ve acil 30 Bin Türk Lirası lazım diyorsanız hemen yorum bölümünden ilanınızı oluşturarak sesinizi duyurabilirsiniz.

elden para verenler

elden para verenler

Ancak, ilanlarınızı oluşturur iken talep etmekte olduğunuz borç paraya yönelik olan detayları ve buna ek olarak iletişim bilgilerinizi belirtmeyi de sakın unutmayınız. Bu sayede her gün sitemize giren ve yazılarımızı okumakta olan binlerce kişi mevcut olan para sıkıntınızı görecek ve size bu konuda yardımcı olmak amacı ile iletişim bilgileriniz aracılığı ile size ulaşacaktır.

Siz de bu kişiler ya da firmalar arasından kendinize en uygun olanını tespit etmek sureti mevcut sıkıntınızı en aza indirebilirsiniz. Üstelik sitemizin sunmakta olduğu bu hizmet tamamen ücretsiz olmaktadır. Bu fırsatı değerlendirerek mevcut olan para sıkıntınızı bir an önce çözmenizi tavsiye ederiz.

ÖRNEK: BORÇLARIMI ÖDEYEMİYORUM LÜTFEN YARDIM

10 gün içinde acil 30 Bin TL’ye ihtiyacım var ancak hiçbir yerden bulamıyorum. Bankadan kredi alamıyorum çünkü zamanında kırmızı çizgi yemiştim. Devlet memuruyum. Düzenli bir gelirim var. Borçlarım olmasa gayet iyi geçinirim ancak şuanda gerçekten çok kötü durumdayım. Bana 30 Bin TL verebilecek birini arıyorum. Senet yapabilirim. Lütfen bana ulaşın çok acil


12 yorum

  1. Yeni düğün yaptım 23 günlük evliyim beynimde çıkan tümör nedeni ile ameliyat oldum evliliğimin ilk günlerini hastanede geçirdim çok acil 30 binliraya ihtiyacım var ödeme şartlarını istediğiniz şekilde ayarlarız lütfen yardım

  2. 30.000 tl ye ihtiyacım var. Aylık 1.000 tl geri ödeme yapabilirim. Özel sektörde yöneticiyim. Kredi skorumun düşüklüğü nedeni ile kredi alamadım. Yardımcı olabilecek misiniz?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*