Acil Kredi

İcralık PTT Emeklilerine Kredi Verilir

İcralık PTT Emeklilerine Kredi Verilir

Bankalara olan borçlarımızdan dolayı, düşük kredi notumuz yüzünden, sicilimizin bozuk olması sebebi ile ya da buna benzer daha pek çok gerekçe ile bankalardan kredi çekme imkanımız son derece az olmaktadır. Bu konuda en hassas olan konuların başında mevcut olan banka borçları nedeni ile hacizlik olmak^gelmekle beraber bu durum paralel olarak ... Devamını Oku »

Acil Krediye İhtiyacım Var

Acil Krediye İhtiyacım Var

Acil kredi ihtiyacı olanların ilk yaptıkları nedir?İlk etapta bir hareket planı bile bile hazırlamadan araştırmadan yapılan ilk şey.. İhtiyaçlarımız için ilk adresimiz elbette bankalar oluyor değil mi? Bankadan aldığımız kredi ile ihtiyaçlarımızı karşılıyor, sonrasında her ay düzenli olarak ödeme yaparak borcumuzu bitiriyoruz. Ancak, her zaman bankadan kredi almak mümkün olmuyor. ... Devamını Oku »

KOSGEB Belgesi Nasıl Alınır?

KOSGEB Belgesi Nasıl Alınır?

KOSGEB ne demek? KOSGEB’e nasıl başvuruda bulunabilirsiniz? KOSGEB belgesi nasıl alınır? KOSGEB hakkında merak edilen detayları sizin için araştırdık. KOSGEB’in açılımı Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’dır. İsminde de anlaşılacağı gibi amacı, Türkiye’de faaliyet gösteren küçük ve orta çaplı işletmelerin etkinliğini arttırmak, piyasadaki rekabeti arttırmak, işletmelerin ... Devamını Oku »

Borcumdan Dolayı Kredi Çekemiyorum

Borcumdan Dolayı Kredi Çekemiyorum

Kredi çekmek kimimizi sık sık ihtiyaç duyduğu bir durumdu. Nakit ihtiyacımızı gidermek adına bankalara kredi başvurusu yaparız. Birçoğumuz detaylı incelemeden sonra kredi alırken birçoğumuz da sicilimizin bozuk olması ya da kredi puanımızın düşük olması gibi sebeplerden dolayı bankalardan kredi alamaz. Devamını Oku »

Acil N Kolay Kredi

Acil N Kolay Kredi

Acil N kolay kredi ile ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Üstelik N kolay kredi için banka şubelerine giderek, sıra beklemenize gerek yok. Başvurunuz onaylandığı an, acil N kolay kredi hesabınızda olacaktır. Böylelikle, kredinize zaman kaybetmenize gerek kalmadan, sadece birkaç dakika içerisinde yapacağınız başvuru sayesinde sahip olabilirsiniz. Devamını Oku »

Faturalı Hattı Olana Kredi

Faturalı Hattı Olana Kredi

Eskiden sadece bankalar ve benzer şekilde hizmet vermekte olan finansal şirketler aracılığı ile verilebilmekte olan kredi olanağı günümüzde nerede ise her türlü kurum, kuruluş ya da firma tarafından verilebilir olmaktadır. Hemen hemen her yerde gördüğümüz kredi verilir tarzındaki ilanlara özellikle bugünlerde gözümüze sıklıkla çarpmaya başlayan cep telefonlarında “faturalı hatta kredi”  ilanları ... Devamını Oku »

Acil Kredi Mi Lazım? Acil Kredi İhtiyacı için ÇÖZÜM

Acil Kredi Mi Lazım? Acil Kredi İhtiyacı için ÇÖZÜM

Acil kredi mi lazım? Bankalardan kredi almak da zorlanıyor musunuz? Acil nakite ihtiyacım var bankalar hariç diyenlerden misiniz? Acil kredi ihtiyacı için çözüm bizde! Sitemiz içerisinde, acil nakit ihtiyacınızda tercih edebileceğiniz yollar ile ilgili çözüm yollarına dair özel yazı dizilerimiz bulunuyor. Bu yazımızda ise, acil para bulabileceğiniz yollar dışında, size ... Devamını Oku »

Vergide Erken Ödeme İndirimi Hesaplama

Vergide Erken Ödeme İndirimi Hesaplama

Vergi; devletin kamu hizmetlerini karşılamak için kişi ve kuruluşlardan kanun yolu ile topladığı paradır. Vergi ödemek zorunlu bir görevdir. Hiçbir kişi veya kuruluşun vergi ödememe veya direnme gibi bir tercihi yoktur. Vergi alınan durumlar nelerdir? Vergide erken ödeme ne demektir? Vergide erken ödemenin avantajları nelerdir? Vergide erken ödeme indirimi hesaplama ... Devamını Oku »

Western Union Hangi Bankalarda Var

Western Union Hangi Bankalarda Var

Western Union nedir?  Nasıl kullanılır? Western Union hangi bankalarda kullanılır? Yazımızda Western union hakkında bilmek istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Western Union; hızlı, güvenilir ve yaygın olan olarak para transferi sağlayan bir sistemdir. Dünya çapında 200’den fazla ülkede, yaklaşık 150 yıldır kullanılan bu sistem, dakikalar içerisinde para gönderip para almayı sağlar. ... Devamını Oku »

Gelir Vergisi Kanunundan Kimler Yararlanabilecek

Gelir Vergisi Kanunundan Kimler Yararlanabilecek

Gelir vergisi nedir? Gelir vergisi kanunundan kimler yararlanabilecek? Gelir vergisi oranları nelerdir? Yazımızda bu konu başlıklarına ait detayları bulabilirsiniz. Tam da gelir vergisi ödemelerine yaklaştığımız bu günlerde konuyu sizler için araştırdık. Gelir vergisi; işletmelerin elde ettikleri kar üzerinden devlete ödedikleri vergidir. Devamını Oku »

Sicil Affını Uygulamayan Banka Nereye Şikayet Edilir

Sicil Affını Uygulamayan Banka Nereye Şikayet Edilir

Sicil affı nedir? Sicil affı kimler için geçerli? 2017’de sicil affı var mı? Sicil affını uygulamayan banka nereye şikayet edilir? Tüm bu soruların yanıtını yazımızda bulabilirsiniz. Sicil affı; bankalara olan kredi borcunun ödenmemesi nedeni ile kara listeye giren kişinin affıdır. Bankalar aracılığı ile kullanmış olduğumuz her türlü kredi veya kredi ... Devamını Oku »

Garanti Bankası Fon Getirileri

Garanti Bankası Fon Getirileri

Paranızı değerlendirmek isteyebilir, paranızla yatırım yapmak için fon takip etmek isterseniz,banka fon getirilerini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Tabii ki öncesinde bankaların fon getirilerini araştırmanız ve sıkı takip etmeniz gerekecektir.Yatırım yapmak için piyasaları takip etmeniz ve uzmanların fikirlerinden destek almanız sizlere fayda sağlayacaktır. Devamını Oku »

Kredi Taksitlerinin Aksaması Sonucu Ne Olur?

Kredi Taksitlerinin Aksaması Sonucu Ne Olur?

Bankaların müşterilerine vermiş oldukları kredilerin belirli şartları vardır. Bunlardan en önemlisi kredi notunuzdur. Kredi notu bütün banka ve para işlemlerinizin ortak bir havuzda toplanarak analiz edilmesi sonucunda oluşan sayısal değerdir. Bir çeşit puanlama sistemidir yani. Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar