Acil Kredi İstiyorum

Acil krediye ihtiyacınız var ve bunun çözümü için ne yapabilir diye araştırıyorsanız sayfamızı dikkatle okuyunuz. Krediye ihtiyacınız var ama kredi puanınızı biliyormusunuz bununla ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için www.kredivar.net sitesinden bakabilirsiniz. Kredivar.net sitesinden kredi notu öğrenme , kredi kayıt bürosu, kredi puanı nedir  v.s bu konularla ilgili gerekli bilgiyi edindikten sonra. Bankalara kredi için başvurursunuz.

Bankalar size kredi başvurusu için gerekli belgeleri söyler. Sizde hemen bunları hazırlar ve başvurursunuz. Kredi notunuza göre siz değerlendirdikten sonra kredi verirler veya vermezler.. Eğer notunuz düşükse, kara listede iseniz veya kırmızı kalemliyseniz o zaman bankalar kredi vermez artık internetten kredi bulmanın yollarını araştırmalısınız.

Sitemizden para ihtiyacınıza göre 20 bin tl lazım, 30 bin tl lazım gibi sayfalarımızın alt kısmımlarından taleplerinizi ileterek gerekli parayı verecek kişilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Nasıl metinler bırakmalısınız örnekler:

>>Benimde kredi ve kredi kartlarımın borclarını tek bir yere toplamak istiyorum. Fakat son zamanlarda gecikmeli ödeme yaptığım için kredi notum düşük bu durumdan dolayı kredi alamıyorum.16 yıllık sigortam var ,ve brüt ücretten yatmaktadır.Aldığım net maaş ise 2.470 tl dir.Ayrıca aylık 2000 tl taksitle ödeme yapabilirim.Komisyon,faiz oranı önemli değildir.

>>Emeklı sandığına bağlıyız ziraat bankasından annem ve ben maaş alıyoruz maaşımız yuksek albay emeklisi, kirada evimiz var kendi evimizde oturuyoruz, bir arkadaşım dolandırdı benim üstümden kredi alarak ödemedi. Ben ödüyorum en son 1.5 yıl önce ziraatten maaş karsılığı aldım kredi takibim gecikmem yok 4 günlük kart gecikmem oldu nakit sıkıntım var.

5 comments on “Acil Kredi İstiyorum
 1. alphan dedi ki:

  Şuan bi bankada kredi borcum var bundan 5 ay önce 2 ay gecikmem oldu ve şuan beş gündür geçikmem oldu ssklı çalışanım ama net maaşım 3.000 liradır puanım düşük olduğu için bankalar kredi vermedi acil 30.000 tl ihtiyacım var

 2. Tuba dedi ki:

  Acil 17000TL nakit ihtiyacim var. Lutfen yardimci olur musunuz?

 3. nese dedi ki:

  sadece 2.000 tl ye ihtiyacım var. dükkan açıyorum eksik olan 5.000 tl idi sizden cevap gelinceye kadar arkadaş 3 bin tl imdadıma yetişti. şu an 2 tl eksiğim var. umarım iletişime geçebiliriz..

 4. metin dedi ki:

  Merhabalar çok acil 13000 tl ihtiyacım var. benim için ölüm kalım meselesi Allah rızası için yardım edin. Borcumu 2 ay sonra ancak ödeyebilirim. evimi satlığa çıkardım . ama şu an çok acil. paraya ihtiyacım var.

 5. Ayla dedi ki:

  Acil 7000 liraya ihtiyacım var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir