Acil Nakite İhtiyacım Var


Acil nakite ihtiyacı olanlara hızlı bir şekilde çözüm ulaştırmak üzere kendimizi geliştirdik hemen sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.Son yıllarda acil nakit paraya ihtiyacım var diyenlerin sayısı oldukça arttı. Öyle ki; malumunuz geçim şartları herkesi fazlası ile zorluyor. Hele ki, tek bir kişinin maaşı ile ev geçindirmek neredeyse mümkün değil. Üstelik ev kiraysa ve bir de borcun varsa vay haline! Ancak üzülmeyin. Çünkü, artık internet sayesinde ihtiyacınız olan nakit parayı çok kısa sürede bulabilirsiniz. Peki, nasıl mı? Yapmanız gereken çok basit. Nakit verenlerin yayınladıkları ilanlara başvuruda bulunarak yada kendi ilanlarınızı yayınlayarak sesinizi duyurabilirsiniz. Üstelik vereceğiniz ilanlarınız ücretsiz olduğundan istediğiniz zaman ilan bırakabilirsiniz. Bunun yanı sıra nakit verenler de ilanlarını yayınlayarak ihtiyacı olanlara ulaşabilirler. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi ve hangi şehirde yaşadığınızı eklemeyi unutmayınız.

Acil Nakit İhtiyacı İçin Çözüm Önerileri

Sizin için aşağıda örnek bir ilan yayınlıyoruz. Sizde sayfanın aşağı kısmında benzer bir şekilde Türkçe ve imla kurallarına uyarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Mail yoluyla size bilgi verilecektir.

ACİL NAKİT PARA LAZIM LÜTFEN YARDIM

İstanbul’da yaşıyorum ve evliyim. 2 çocuğum var ve evim kira. Evimi bir türlü geçindiremiyorum. Gerçekten çok kötü durumdayım. Borcum çok. Acil 10 Bin TL lazım. Belki bu para başkası için birşey ifade etmiyor olabilir ama benim için hayat demek. Lütfen bana yardım edin. Şuan elim kolum bağlı ve hiçbir yerden para bulamıyorum.


3 yorum

  1. Merhaba,
    6500 TL net gelirim var. 12 ay vade ile 15000 TL ye ihtiyacım var. Ailem için kredi çektiğimden ve ödemeleri düzensiz yaptıklarından dolayı bankalardan kredi çıkmıyor (bankacı arkadaşım da çıkaramadı, takipte olduğum kredi borçlarım var) Herhangi bir şekilde peşin ödeme gerçekleştiremem. Üzerimde olan bir tapu vs yok maalesef. Senet veya borç usülü ile ödeyebilirim.
    İstanbul’da ikamet ediyorum.

  2. Acil 10 milyar lütfen yardım edin

  3. Acil 40 bin lira ihtiyacım var yuvam yıkılmak üzere Allah Rızası icin yardımcı olmanızı temenni ederim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*