Kısa Vade Düşük Komisyonla Nakit Para Verilir

Bazı durumlarda acil olarak para bulmamız gerekir ve bu konuda asıl yardımcı olacak yerler arasında ön sıralarda bulunmakta olan bankalar belli başlı sebepler dahilinde hizmet verememektedir. Tam da bu noktada söz konusu durumdan mustarip olan kişiler kendilerine borç para veren firmalar aramakla beraber bahsi geçen bu yerlerin kısa vade ve düşük komisyonla nakit para verecek yerler olması da oldukça önemli bir konu olma özelliği taşımaktadır.

Ülkemizde bilhassa son zamanlarda bankalardan kredi almak sureti ile acil para sıkıntımızı gidermek oldukça zorlaşmış bu sebeple de pek çok kişi daha başka yerlerden para bularak söz konusu problemlerini çözme amacı gütmektedir. Tam da bu noktada söz konusu olan bu talebe arz oluşturmak amacı ile pek çok kredi danışmanlık firması açılmış ve belli başlı şartlar dahilinde borç para hizmeti vermeye başlamıştır. Bahsi geçen bu yerler kredi vermek için bizden herhangi bir evrak talep etmemekle beraber sahip olduğumuz gelirimizi ve kredi ödeme geçmişimizi de önemsemektedir.

Kredi Danışmanlık Firmaları

Söz konusu olan bu yerlerin verdiği borç para hizmetine dair detaylı bilgiler ise şunlardır;

 1. Kredi danışmanlık firmaları ihtiyacımız ne yönde olursa olsun bize çözüm olanakları sunmakta olup ister konut kredisi, ister ihtiyaç kredisi, ister taşıt kredisi istersek de ticari kredi alma olanağımız bulunmaktadır.
 2. Bahsi geçmekte olan bu krediler için vade sürelerini istediğimiz gibi ayarlama olanağımız bulunmaktadır. İstersek kısa vadeler ile ya da uzun vade süreleri dahilinde borç para alabilmekteyiz.
 3. Söz konusu olan bu kredi danışmanlık firmaları verdikleri borç paraları senetlere bağlamakla birlikte bu senetler üzerinden verdikleri hizmetin karşılığı olarak belli oranlarda komisyonlar talep etmektedir.
 4. Bahsi geçen bu yerler bize kredi vermek için hiçbir şekilde kefil talep etmemektedirler. Aynı zamanda ipotek etmek üzere hiçbir şekilde teminat isteme gibi bir uygulamaları da bulunmamaktadır.
 5. Dikkat etmemiz gereken en önemli şey ise uygun vade olanakları ve makul komisyon oranları dahilinde borç para almaktır.
6 comments on “Kısa Vade Düşük Komisyonla Nakit Para Verilir
 1. Ozlem dedi ki:

  Acil krediye ihtiyacım var çalışıyorum eşimle beraber aylık toplam 3000 tl kazanıyoruz bankalara olan borcumuzu kapatıp tek bir yere borçlanmak ve tüm borçlardan kurtulmak istiyorum 80.000 tl ihtiyaç var aylık 1500 tl ödeme yapabilirim bana yardımcı olabilirseniz sevinirim

 2. Zeynep dedi ki:

  1,5 yıllık Organizasyon,reklam ve tanıtım işleriyle faaliyetini sürdüren firmalar arasında yer almaktayım. Bankalarda daha önceleri ailevi nedenlerden dolayı kullanmış olduğum kredilerdeki ödemesi gereken kişilerin ödememesinden dolayı skorum düşük ve o yüzden kredi kullanamıyorum. Bankalarda bulunan kredi borçlarımı toparlamak ve ileriye dönük olarak yapabileceğim işleri kaçırmamam adına 50.000 TL gibi bir paraya ihtiyacım var. Aylık gelirim ortalama 10.000,00 TL civarında ve giderimde 4.000 ile 4.500 arasında değişmekte. Aylık size geri ödeme olarak 2.000 TL ödeyebilirim. Bana bu konu ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim

 3. burçak akarpınar dedi ki:

  Düzenli maaş ve her ay 3 ayda 1 prim alıyorum. 25 yaşındayım, gençliğin vermiş olduğu bazı durumlardan dolayı, düzensiz banka kredi borçlarına girdim. Hem kredilerin hepsini kapatmak istiyorum ayrıca bir firma kurma durumum var, bunun içinde sermaye çıkartmak istiyorum. Konuyla ilgili geri dönüşünüzü bekliyorum.

 4. nazif guney colak dedi ki:

  iyi gunler

  8000 lira nakit ihtiyacim var.Bu konuda bilgi verebilirmisiniz.ödeme şartları taksit sayisi ve taksit miktari.12 aylik bir ödeme takvimi üzerinden bilgi verirseniz sevinirim.

 5. yeliz dedi ki:

  Ben yelız, Bankalara olan borçlarımdan dolayı çok zor durumdayım, siteniz üzerinden başvuru yaptım. 50.000 TL YE ihtiyacım var, öyle ki tamamen alt üst olmuş durumdayım, Kamuda kadrolu olarak çalışıyorum, yardım edin…

 6. Vdttt dedi ki:

  Bana acil olarak 22000 gibi bir para lazım. Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz. Parayı almamın sebebi eski çalıştığım yerin kaybetmiş olduğum 15000 tl sini ödeyeceğim. Mahkemeyi kaybettim kanıt olmadığı için. 7000 tl yi de bir banka da ki kredimi kapatacağım. Evliyim 1 çocuğum var 2 yaşında. Özel bir şirkette çalışıyorum. Ve gelirim 2000 TL. Ev kirası vermiyorum. Aylık 750-800 TL gibi bir ödeme yapabilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir