Komisyon Karşılığı Kredi Kartına Taksitle Acil Nakit para

Acil nakit paraya ihtiyacımız olduğu zaman hemen bankalardan kredi kullanmayı tercih ederiz. Bankalarda kredi notu derecesinin yüksekliğine göre bize kredi verir veya vermez.Peki bankalardan kredi çekemiyorsak ne yapmalıyız? Diğer alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Mesela, yüksek limitli kredi kartınızı nakite çevirebilirsiniz.

Kredi kartlarına bu günlerde taksit oranları da yükselmiş durumda. Yani nakit ihtiyacınızı daha fazla taksitlere böldürerek azar azar ödeyebilirsiniz. Genelde toptan satış yapan mağazalardan kredi kartınız ile bir mal alıyormuşsunuz gibi taksitli çekim yapılır. Tabi üzerine belirledikleri komisyonları da ekleyerek size nakit para verebilirler. Sizde nakit para ihtiyacınızı karşılayıp, 12 taksitle ödeyebilirsiniz.

Kredi kartına taksitle NAKİT PARA

Kredi kartına taksitle NAKİT PARA

Taksitle Cep Telefonu Alıp Nakite Çevirme

 

Komisyon oranları sizin kartınızdaki kullanmak istediğiniz limite göre değişmektedir. Yani ne kadar nakit istiyorsanız o kadar komisyon ücreti de yüksek olur. Ya da kredi kartınız ile yüksek modelli bir cep telefonu alarak 9 taksite kadar bölebilirsiniz. Daha sonra cihazı başka bir mağazaya satarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Tabi bu durumda biraz zarar edebilirsiniz ama yinede ihtiyacınız olan parayı bulabilirsiniz.

Kredi Kartına Taksitle Altın Alma

 

Kredi kartınız ile altında alabilirsiniz. Yeni düzenlenmelere göre, yasaklanan kredi kartı ile altın satışı artık 4 taksite kadar alınabiliyor. Altın alıp, 4 taksite böldürerek yine ihtiyacınız olan parayı bulabilirsiniz.

Pos tefeciliği piyasada bilindik ve uygulanagelen bir yöntemdir ama yasal değildir. Pos tefeciliği işleminde de kredi kartınıza taksitle belirli bir komisyon oranında karşı taraf size nakit verir. Bu şekilde yasal olmayan bir şey yapmak yerine kredi kartı ile altın alma gibi bir alışveriş yöntemi seçerek düşük bir zararla nakit bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir