Kredi Çıkartan Firmalar

Bankalara kredi başvurusu yaptığınızda belli başlı sebepler ile  krediniz onaylanmaz ise ya da bu durumun dışında başka bir gerekçe olarak bankaların kredi prosedürleriyle uğraşmak size zor geliyorsa veya istediğiniz miktardaki krediyi banka size vermiyorsa banka dışında ve yine  yasal yollar ile kredi çıkartan firmaları araştırabilir ve bu yerlerden hizmet almayı deneyebilirsiniz.

Günümüzde anlatılmakta olan sebepler nedeni ile bankalardan kredi alma konusunda anlaşmazlıklar yaşamakta olan kişiler bu yerleri tercih etmektedir. Bu firmalar hemen hemen her yerde yasal olarak hizmet vermekte olduğunu ve hiçbir süreçlerinin illegal özellikler taşımadığını söylese de size araştırma yapmanızı ve bunun sonucunda güvenilir olan firmaları tespit ederek onlar ile çalışmanızı kati bir surette öneririz. Bunun için internetteki arama motorları üzerinden kredi çıkartan firmalar yazarak araştırma yapabilir ve ulaşabileceğiniz alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Bu sitelerden hizmet almak için talep ettiğiniz  kredi ile ilgili bilinmesi gereken bazı detayları ve bilgileri paylaşmanız gerekmektedir. Bankanın neden kredi vermediğini, maaş bilginizi, gelir durumunuzu, sigorta durumunuzu ve istediğiniz kredi miktarını bu konu ile alakalı olan ve paylaşmanız gereken bilgiler arasında yer almaktadır. Bu sayede sizin için en uygun en faydalı olacak kredi tespit edilerek tarafınıza yönlendirilmektedir. 

Bu firmalar genel olarak komisyon ile çalışmak ile beraber her birinin uyguladığı komisyon diğerinde farklı olmakta ancak genel çerçevede bilgi vermek gerekir ise yüzde on ile yüzde yirmi beş arası komisyon ücreti talebi söz konusu olmaktadır. Hatta bazı durumlarda anlatılmakta olan hizmeti veren kimi firmalar komisyon oranını çaresiz insanların ellerine düşmesini fırsat bilerek yüzde otuzlara kadar çıkarabilmektedir. Bu sebepten dolayı da başvuru yapmadan önce hizmet alacağımız yeri çok iyi bir şekilde araştırmak ve kredi çıkartan firmalar ile alakalı olarak mümkün olan tüm bilgilere ulaşmak oldukça önemlidir.

Bu sistem ile alakalı olarak yeterli bilgiye sahip olduğunuza emin iseniz yapmanız gereken yukarıda da belirtildiği gibi internet üzerinde araştırma yaparak bu yerlere ulaşmaktır. Ya da senetle kredi almak isteyen kişiler yazımızın altına yorum bırakan bu işi yapan kimseler ile iletişim kurma olanağı yakalayabilirler.

kredi

kredi çıkartan firmalar

Diğer bir seçenek olarak size etrafınızda bu işi yapan kişileri tespit etmenizi öneririm. Çünkü hemen hemen her yerde bahsi geçen borç verme yöntemi ile hizmet sunun firmalara ya da şahıslara ulaşmak mümkün olmaktadır.

 

10 comments on “Kredi Çıkartan Firmalar
 1. Kürşat temel dedi ki:

  Acil 50000 TL ihtiyaç var

 2. Okay erdogan dedi ki:

  Kkb 1118. 2000 tl halen odedigim kredim var 4. Taksidini gecikmesiz odedim 5000 tl ihtiyacim var

 3. Cuneyt ciftci dedi ki:

  iyi gunler kredi notum dusuk daha onceden sorun yasadim ama suan yok 5 bin tl ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

 4. Eda dedi ki:

  Açık 10.000 e ihtiyacım var. Kredi notum düşük olduğu için alamıyorum.

 5. çiğdem kip dedi ki:

  Kredi puanım düşük kredi almak istiyorum

 6. Selda dedi ki:

  Benim de acil krediye ihtiyacım var. Bana da kredi çektirebilir misiniz?

 7. erol dedi ki:

  İzmir de oturuyor ve çalışıyorum. Aylık belgeli 10500 tl gelirim var. Acil 50.000 tl ye ihtiyacım var

 8. müge dedi ki:

  Yeni kurduğum işimde eksiklerimi tamamlamak için 5000 liraya ihtiyacım var şartlarınız nedir?

 9. Gökhan dedi ki:

  Merhaba benim acil olarak 45000 liraya ihtiyacım var bankalara olan icra takibinden dolayı bankalarla çalışamıyorum aylık 1000 lira 1200 lira şeklinde geri ödeme yapabilirim elektrik teknikeriyim sigortalı çalışanım yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla iyi çalışmalar

 10. Mehmet dedi ki:

  Kredi notum düşük olduğundan kredi çekemiyorum kart ve kredi borcumu kapatmak istiyorum nakde ihtiyacım var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir