Kredi Danışmanlık Firmaları Nasıl Kredi Çıkartırlar?

Krediye ihtiyaç duyan kişiler bankalara kredi almak amacıyla başvururlar. Ancak kredi almak son zamanlarda desteklenen yasalarla son derece zorlaşmıştır. Bu durumda kişi kredi alamaz ve böylece ihtiyaçlarını karşılayamaz. Bankalardan kredi alınamamasının sebebi her zaman kişinin sicilinin bozuk olması olmayabilir. Kişinin kredi notunun düşük olması da bankanın kendisine kredi vermemesi için bir sebep oluşturabilmektedir. Bankalardan kredi almak isteyenler için artık birçok yol bulunmaktadır.

Yeni yasalarla kredi almanın zorlaştırılması kredi danışmanlık firmaları adı verilen firmaların ortaya çıkışına zemin hazırlamıştır. Bu firmalar kısaca özetlemek gerekirse sizi kredi alıp alamayacağınız konusunda bilinçlendirir, sizin için en doğru bankayı bulur En uygun ödeme planlarıyla çalışmanızı sağlar ve aynı zamanda size kefil olurlar. Kredi çıkmayan bir çok kişi kredi danışmanlık firmalarıyla anlaşma yoluna gitmektedir. Yasal prosedürlerin hepsini inceleyerek uygun bankalara başvuru yaparlar. Kredi danışmanlık firmasında çalışan kişilerinin tamamının bu iş konusunda son derece tecrübeli kişiler olduğunu söylememiz mümkündür. Bu kişiler bütün yasal mevzuat konusunda bilgilidirler. Bu sebepten ötürü kredi danışmanlık firmalarıyla çalışan kişiler tarafından başvuru yapıldığında genellikle bankalardan olumsuz bir sonuç alınmaz, sonuçlar müşterinin lehine olur.

kredi danışmanları

kredi danışmanları

Kredi Danışmanlık Firmaları Ne İş Yapar?

Elbette ki kredi danışmanlık firmaları vermiş oldukları danışmanlık hizmetinden dolayı müşteriyle anlaşma ve yapılan sözleşme niteliğinde bir komisyon ücreti talep etmektedirler. Anlaşılan bedel üzerinden danışmanlık firmalarına ödeme yapılmaktadır.

Siz de kredi çekme konusunda bilgisizseniz, işlemi nasıl gerçekleştireceğinizi bilmiyorsanız ya da hangi bankalarda kredi çekmenin daha uygun olacağıyla ilgili bir yardıma ihtiyacınız varsa piyasada bu konuda hizmet veren birçok danışmanlık firmasıyla görüşme yapabilirsiniz.  Size en uygun fiyatı veren ve güven ilkesiyle çalışan danışmanlık firmasıyla anlaşma yoluna giderek kredi talebine bulunabilirsiniz.

3 comments on “Kredi Danışmanlık Firmaları Nasıl Kredi Çıkartırlar?
  1. Şaziye.sicakbas dedi ki:

    Acele cevap bekliyorum lütfen

  2. Uğur yavuz dedi ki:

    Acil 2000 tl nakite ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim…

  3. onur dedi ki:

    Benim 2 farklı bankaya kredi borcum var tabi ki sicilim bozuk olduğu için tekrardan kredi çekip ödemeyi tek bankada yapamıyorum. Ödemelerim ne yazık ki düzensiz birine 3 taksit gecikti diğer banka ise 2 taksit gecikti biliyorum durumum hiç iyi değil çok büyük bir ihtimalle bana yardımcı olamazsınız ama ben yine de bir şansımı denemek istedim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir