Kredi Notu Düşüklere Kredi Var

Kredi notu nedir? Kredi notu nasıl yükselir? Kredi notunuz düşük olduğu halde kredi bulabileceğiniz kişi ve / veya yerler ile ilgili tüm ayrıntılı ilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. 

Hemen hemen herkes tarafından bilinmek ile beraber kredi notu kavramı ile alakalı bilgi vermek faydalı olacaktır. Söz konusu olan bu kavram kredi almak isteyen kişiler arasında bir seçim yapmak ve aynı zamanda da bankalara ödeme yapma konusunda sıkıntı yaşayacak kişileri tespit etmek üzere uygulanmaya başlamıştır. İçeriğini ise geçmiş dönemlerde bankalar ile yapılmakta olan her türlü işlem belirlemektedir. Bunlar arasında kaç kez bankalara kredi alma talebinde bulunduğumuz, kaç kez kredi aldığımız ya da geri çevrildiğimiz,kaç adet kredi kartı başvurusunda bulunduğumuz ve kaç adet kredi kartı kullandığımız, söz konusu olan bu kredilere ya da kredi kartlarına ne şekilde ödeme yaptığımız, düzenli mi yoksa aksatarak mı ödediğimiz ya da ödeme yapmadığımız dönemlerin olup olmadığı mevcuttur.

Tüm bunların dışında bankacılık ürünleri diye belirtiyor olmamıza rağmen, bir GSM operatöründen sözleşme ile alacağınız telefon ya da tabletle de kredi notunuz etkilenir. Yani yasal olarak finansal açıdan yapacağınız tüm sözleşmeler sizin kredi notunuzu etkilemektedir. Sabit aylık bir geliriniz varsa, bu gelirinizi banka aracılığı ile transfer yapıyorsanız, bankalar ile ya da örnek verdiğimiz gibi GSM operatörleri ile ilgili ödemelerde sorun yaşamıyorsanız, kredi notunuz yüksek olacaktır. Tam aksi durumda ise kredi notunuz düşer, bankalardan kredi ya da kredi kartı alamazsınız. Aynı şekilde tablet ya da cihaz kampanyalarından da sözleşmeli olarak yararlanamazsınız.

kredi notu düşüklere kredi 2017

kredi notu düşüklere kredi 2017

 

Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Alabilirim?

Bankalarla mevcut döneme kadar hiç işiniz olmamış olabilir. Bu yüzden kredi notunu önemsemeyip, paranızı yastık altında da tutabilirsiniz. Fakat, bulunduğumuz mevcut dönem içerisinde ne zaman acil, toplu paraya ihtiyacınız olacağını bilmezsiniz. Bu yüzden de, size verebileceğimiz en önemli tavsiye, kredi notunuzu daima yüksek tutmanız olacaktır. Bunun için ise yukarıda detayları anlatılmakta olan durumları her birine hassasiyet ile yaklaşmanızı ve bu çerçevede bankalar ile aranızı daima iyi tutmanızı tavsiye ederiz.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Yerler

Kredi notu düşük olanlara kredi var. Kredi notu puanınızla ilgili yukarıda bahsettiğimiz gibi sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Ev değiştirme, sağlık, evlilik, eğitim gibi konularla ilgili acil nakde ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durumda kredi notunuz düşükse ve kısa sürede notunuzu yükseltme imkanınız yoksa, bankalar haricinde nereden kredi alabilirsiniz? Bankalardan kredi alamadığınızda, kredi notu düşük olanlara kredi var diyen ve senetle borç para veren kişiler ile çalışmayı düşünebilirsiniz. Bu kişiler, senet karşılığı aynen bankalardan kredi alıyormuşsunuz gibi size nakit teminin de bulunabileceklerdir. Bu kişiler ile çalışmak istiyorsanız, internet ortamında kısa bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır.

Bu çerçevede size tavsiye edebileceğimiz bir başka yöntem de her gün binlerce kişinin ziyaret etmekte olduğu sitemize yorum bırakmanızdır. Bu sayede mevcut olan parasal sıkıntınıza senetle para verme yöntemi ya da talebiniz neticesinde belirlenecek olan daha başka yöntemler ile çözecek kişilere son derece rahat bir şekilde ulaşma imkanı yakalayabilirsiniz. Bu yorumlarınızda ihtiyacınız ile alakalı olan tüm detayları belirtmek bir yana size borç verecek kişilerin ulaşabilmesi adına iletişim bilgilerinizi de mutlaka paylaşmanızı öneririz. Bunu dışında ellerinde mevcut olan toplu paraları değerlendirmek isteyen kişiler de yine yorum bölümü  aracılığı ile amaçlarına yönelik olarak bilgiler paylaşarak çözüm olanağı bulabilirler. Üstelik anlatılmakta olan bu hizmet tüm kapsamı ile tamamen ücretsiz olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir