Senetle Kredi Verilir

Bildiğiniz gibi kredi bankadan alınıyor. Banka kişiye krediyi veriyor ve faizi ile geri alıyor. Aslına bakarsanız acil nakit paraya ihtiyacı olan biri için bankalar en iyi seçenek oluyor. Fakat, bazıları için banka da kurtarıcı olamıyor. Mesela, daha önceden bankadan kredi almış birini ele alalım, o kişi borçlarını düzenli olarak ödeyemediği için banka tarafından güvensiz müşteri olarak algılanıyor. Öyle ki; kişi daha sonra krediye ihtiyaç duyduğunda haliyle bankadan kredi alamıyor. İşte böyle bir durumdaysanız Türkiye geneli senetle kredi verenler konusunda sayfamız size yardımcı olacaktır.

Eğer kredi almak istiyorsunuz ancak bankadan alamıyorsanız senetle kredi verilir ilanı ile hizmet sunmakta olan yerlere ya da kişilere sayfamız üzerinden ulaşarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Öyle ki; internet üzerinden kredi verenler ve krediye ihtiyacı olanlar birbirlerine ulaşıyorlar. Sizler de kendi ilanlarınızı yayınlayarak Türkiye geneli senetle kredi verenlere ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken sayfanın en altında bulunan yorum bölümünden ilanınızı iletişim bilgileriniz ile birlikte yayınlamaktır. Sonrasında Türkiye geneli senetle kredi verenlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Türkiye geneli senetle kredi verenler de ilanlarını bırakarak ihtiyacı olanlara yardımcı olabilirler. Ancak,ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi mutlaka ekleyiniz.

Senetle Kredi Verme Hizmetinin Detayları Nelerdir?

Bankalardan mevcut olan olumsuz durumlar nedeni ile kredi alamayan ve bu durumun bir sonucu olarak da nakit sıkışıklıklarını çözme konusunda yol ve yöntemler aramakta olan kişiler için çıkış yolu olan senetle para veren yerler gerçekten de son derece kurtarıcı ve çözüm odaklı bir hizmet olmak ile beraber bu yerlerin işleyiş sistemleri ile alakalı olarak bilgi vermek, anlatılan hizmeti talep eden kişiler için son derece önemli bir konu olmaktadır.

senetle-para-verme-islemi

senetle para verme islemi

Bu kapsamda belirtilmelidir ki bu yerler sunmakta oldukları hizmet kapsamında belli tutarlarda bir komisyon talep etmektedir. Bu durumu bankaların talep etmekte olduğu faiz oranları ile eş değer tutabilirsiniz. Çünkü tutar olarak da onlara bir hayli yakındırlar. Zaten senet ile para alacağınız yerin komisyon oranı gözünüze batacak kadar yüksek ise büyük ihtimalle orası tefecilik işi yapan yerler arasında bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı da uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Bilinmesi gereken diğer bir önemli detay ise vade süreleri olmaktadır. Genel olarak alınacak olan paranın tutarı ile benzerlik gösterecek şekilde tespit edilen taksit sayısı kadar da senet yapılmaktadır. Ancak söz konusu olan hizmeti verecek olan yer vade süresinin göz önünde bulundurmadan tek senet yapmayı teklif ederse yine uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Genel olarak mevcut olan para sıkıntınızı çözeceğinize inandığınız ve güvenli gördüğünüz yerlerden senetle para alma imkanınız bulunmak ile beraber, bu süreci daha da hızlandırmak için yazımızın altına ihtiyacınızı ve bu ihtiyaca yönelik olan detayları yorum olarak bırakabilirsiniz. 

34 comments on “Senetle Kredi Verilir
 1. rifat geyik dedi ki:

  Acil nakite ihtiyacım var çok acil

 2. Burak türkel dedi ki:

  Acil nakit lazım yardım bekliyorummm

 3. umit dedi ki:

  Lütfen dönüş yapın banka kredi vermiyor lütfen

 4. hasan dedi ki:

  Acil 50000 tl ye ihtycm var

 5. erdem dedi ki:

  Merhaba izmirde yasiyorum 10.000tl ihtiyacim var SSK kıyım aylık 1500 TL net gelirim var ödemeyi 18 aya yayarak ödeme yapabilirim lütfen yardimci olun haciz gelicek Allah kimseyi zor duruma dusurmesin

 6. Nihat Ünsal dedi ki:

  30 bin tl lazım kamuda kadrolu memurun aylık 1000 tl ödeme gücüm var faiziyle ödeyebilirim

 7. turgut ayvaz dedi ki:

  Mesleyim ve aikemin geleceyi icin cok acil 15000 tl ihtiyacım var

 8. belma dedi ki:

  Senet karşılığı 3000 acil paraya ihtiyacım var bilgi almak istiyorum

 9. ugur dedi ki:

  Çok acil 30 bin TL Ye ihtiyacım var senetle verebilecek arkadaşlar lütfen rica ediyorum bana ulassin

 10. gökhan dedi ki:

  Acil 50000 lazım esnafım ayda 2500 öderim erken kapatma ihtimalimde var

 11. Dogan dedi ki:

  Acil 10000 krediye ihtiyacim var çalışıyorum 1000 tl gelirim var lütfen yardımcı olun

 12. Yasemen yumak dedi ki:

  Acil kredi yada nakite ihtiyacim var aylık taksitlendirme ile geri ödemek istiyorum lütfen ulasin bana

 13. hasan kuyumcu dedi ki:

  Manisalıyım acilen 5000 tl krediye ihtiyacım var aylık taksitlerle ödeyebilirim lütfen yardımcı olun şimdiden teşşekkürler

 14. METİN dedi ki:

  Ankara’ da ikamet ediyor özel bir şirkette yönetici olarak çalışmaktayım.
  Eğitim Sağlık ve Banka sıkıntılarımı düzenleyebilmek için 25.000 TL ihtiyacım var.
  Kredi koşullarınız hakkında bilgi almak istiyorum.

 15. filiz dedi ki:

  Çok acil 10.000 tl ye ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz?

 16. mirşan dedi ki:

  Acil 17000 tl yr ihtiyacim var bu konuda yardimci olabilecekler acilen benimle lütfen irtibata geçiniz

 17. Yasemin dedi ki:

  5000tl ye ihtiyacim var. Aylık taksitlerle odeme yapabilirim. lütfen irtibata geçiniz acil.

 18. Mustafa Çelik dedi ki:

  Merhabalar.
  Çok acil 50.000 TL ye ihtiyacım var. Tek senet ile 1 sene sonra ödeyebilirim veya 12 aylık 200 TL civarı küçük senetler ile ödeme yapıp 12. ay kalan borcu ödeyebilirim.
  Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 19. ahmet dedi ki:

  Senetle borç istiyorum. Devlet memuruyum ve belgelenebilir gelirim var. Lütfen ulaşın.

 20. serkan dedi ki:

  acil 5000 tl ye ihtiyacım var senetle

 21. Ferhat dedi ki:

  Devlet memuruyum 50000 tl ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 22. emrah dedi ki:

  devlet memuruyum ve 1 sene sonra 65000tl olarak geri ödemek üzere 50000tl borç arıyorum. senet imzalarım. ilgilenenler ulaşabilirler

 23. MUAMMER dedi ki:

  1500 gelirliyim acil 12 bine ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz ?

 24. şenol kasap dedi ki:

  50.000 tl ye ihtiyacım var. senetle olabilir.Aylık 1000 tl olarak ödeyebilirim.şartlar ve olabilir durumu için geri dönüş yapabilirseniz sevinirim.

 25. Melih emre erdogan dedi ki:

  Merhabalar çok acil 2.500 liraya ihtiyacım var

 26. Veli Güler dedi ki:

  Bankaya ola kredi borcu ve bi kaç daha borçları kapatmak için acilen 20.000 lira lazım senetle olsun yeterki olan 2400 aylık gelirim.

 27. Murat sez dedi ki:

  Acil 10000 tl ye ihtiyacım var senet yapabiliriz aylık taksitle öderim evim ve arabamda var sıkıntısız ödeme yaparım acil dönüş yapım lütfen

 28. rudo dedi ki:

  Emekliyim evim ve arabam var 20.000 tl ye ihtiyacım var
  1.000 tl aylık ödeme yaparım.

 29. Serdar dedi ki:

  Aylık belgelenebilir 4.000 tl maaş artı prim (1000-2500) ile özel sektörde yönetici olarak çalışmaktayım. Vergi borcu nedeni ile kredi kullanamıyorum. 40.000 tl kredi ihtiyacım var. Aylık 1500-2000 tl arası taksit ile ödeme yapabileceğim şekilde araştırma yapıyorum. Yardımcı olabilir misiniz.

 30. Tufan pınar dedi ki:

  Acil 40000-50000 arası paraya ihtiyacım var. Hem bütün borçlarımı kapatıp tek bir yere toplamak istiyorum. Hemde banka ödemelerimde 1-2 aylık gecikme var. Yasal takibe girmedim ama ekstra borçlarım çıktığı için zor durumda kaldım kredi notum düştü. Aylık 2000 tl geri ödeme yapabilirim. Paranın bir kısmıyla araba alıcam. Arabaya ipotek koyabilirsiniz. Acil dönüş yaparsanız sevinirim.

 31. eyüp dedi ki:

  Acil 10.000 TL ye ihtiyacım var senetle 6 eşit taksitle öderim

 32. Olgun dedi ki:

  Merhaba Ankara’da kamuda çalışıyorum. Banka borçlarımı ödemek için çok acil 65.000 TL’ye ihtiyacım var. Belgelenebilir aylık gelirim 6.500 TL. Ayrıca yılda 6 ikramiyem var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 33. çetin dedi ki:

  Hastam var acil kredi gerekmekte. Lütfen dönüş yaparmısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir