Senetle Kredi Verilir


Bildiğiniz gibi kredi bankadan alınıyor. Banka kişiye krediyi veriyor ve faizi ile geri alıyor. Aslına bakarsanız acil nakit paraya ihtiyacı olan biri için bankalar en iyi seçenek oluyor. Fakat, bazıları için banka da kurtarıcı olamıyor. Mesela, daha önceden bankadan kredi almış birini ele alalım, o kişi borçlarını düzenli olarak ödeyemediği için banka tarafından güvensiz müşteri olarak algılanıyor. Öyle ki; kişi daha sonra krediye ihtiyaç duyduğunda haliyle bankadan kredi alamıyor. İşte böyle bir durumdaysanız Türkiye geneli senetle kredi verenler konusunda sayfamız size yardımcı olacaktır.

Eğer kredi almak istiyorsunuz ancak bankadan alamıyorsanız senetle kredi verilir ilanı ile hizmet sunmakta olan yerlere ya da kişilere sayfamız üzerinden ulaşarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Öyle ki; internet üzerinden kredi verenler ve krediye ihtiyacı olanlar birbirlerine ulaşıyorlar. Sizler de kendi ilanlarınızı yayınlayarak Türkiye geneli senetle kredi verenlere ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken sayfanın en altında bulunan yorum bölümünden ilanınızı iletişim bilgileriniz ile birlikte yayınlamaktır. Sonrasında Türkiye geneli senetle kredi verenlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Türkiye geneli senetle kredi verenler de ilanlarını bırakarak ihtiyacı olanlara yardımcı olabilirler. Ancak,ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi mutlaka ekleyiniz.

Senetle Kredi Verme Hizmetinin Detayları Nelerdir?

Bankalardan mevcut olan olumsuz durumlar nedeni ile kredi alamayan ve bu durumun bir sonucu olarak da nakit sıkışıklıklarını çözme konusunda yol ve yöntemler aramakta olan kişiler için çıkış yolu olan senetle para veren yerler gerçekten de son derece kurtarıcı ve çözüm odaklı bir hizmet olmak ile beraber bu yerlerin işleyiş sistemleri ile alakalı olarak bilgi vermek, anlatılan hizmeti talep eden kişiler için son derece önemli bir konu olmaktadır.

senetle-para-verme-islemi

senetle para verme islemi

Bu kapsamda belirtilmelidir ki bu yerler sunmakta oldukları hizmet kapsamında belli tutarlarda bir komisyon talep etmektedir. Bu durumu bankaların talep etmekte olduğu faiz oranları ile eş değer tutabilirsiniz. Çünkü tutar olarak da onlara bir hayli yakındırlar. Zaten senet ile para alacağınız yerin komisyon oranı gözünüze batacak kadar yüksek ise büyük ihtimalle orası tefecilik işi yapan yerler arasında bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı da uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Bilinmesi gereken diğer bir önemli detay ise vade süreleri olmaktadır. Genel olarak alınacak olan paranın tutarı ile benzerlik gösterecek şekilde tespit edilen taksit sayısı kadar da senet yapılmaktadır. Ancak söz konusu olan hizmeti verecek olan yer vade süresinin göz önünde bulundurmadan tek senet yapmayı teklif ederse yine uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Genel olarak mevcut olan para sıkıntınızı çözeceğinize inandığınız ve güvenli gördüğünüz yerlerden senetle para alma imkanınız bulunmak ile beraber, bu süreci daha da hızlandırmak için yazımızın altına ihtiyacınızı ve bu ihtiyaca yönelik olan detayları yorum olarak bırakabilirsiniz. 


34 yorum

  1. Acil 10.000 TL ye ihtiyacım var senetle 6 eşit taksitle öderim

  2. Merhaba Ankara’da kamuda çalışıyorum. Banka borçlarımı ödemek için çok acil 65.000 TL’ye ihtiyacım var. Belgelenebilir aylık gelirim 6.500 TL. Ayrıca yılda 6 ikramiyem var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  3. Hastam var acil kredi gerekmekte. Lütfen dönüş yaparmısınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*